2017 Balık Burcu Yorumları

Balık, diğer insanlara yardım etmeyi severler. Dışlanmış olmayı istemezler ve kurallara pek uymazlar, fakat bunlara karşı da fazla güçleri yoktur. İyi sanatçı olabilirler. Onları daha çok ruh ve zihin arasındaki bağlantı ilgilendirir. Bu yıl iki önemli bölüm olacak. 2017 balık burcuna göre, dengesiz bir durum yaşayacağınız için, ilk üç ay içinde uzlaşma ve diyalog arayış içerisinde olacaksınız. Aksine, yılın son aylarında çok uyumlu geçecek.

Balık Burcu İş Hayatı

Sosyal hayatınızın faydalarından yararlanacaksınız. Kendi kullanımlarınızla müşterilerinizin beklentileri bağdaşacak. Kötü sorunları çözmek daha kolaylaşacak. Eğer iş arıyorsanız, senenin üçüncü çeyreğinde başarılı olacaksınız. Hiçbir mali sorununuz olmayacak. Ayrıca dikkatinizi çekecek yeni projeler olacak. Başkalarıyla işlemlere başlamadan, uygun zaman içinde yapmayı düşünmeniz çok önemli.

Balık Burcu Aşk Hayatı

Özellikle yılın ilk üç ayında aşk ilişkilerinizde sabırlı olmanız gerekiyor, kendinizi bağımsız hissetmemek için. Eğer yalnız iseniz, özel bir kişiyle de karşılama olmayacak.

Balık Burcu Sağlık

Sağlığınız aşk hayatınıza çok bağlı olacak. Balıkların çoğunluğu, aile ve duygusal sorunlarda, dermatit ya da mide ağrıları çekecek.

Leave a Response