2017 Kova Burcu Yorumları

Kova Burcu 21 Ocak – 19  Şubat

Kovalar uzun vadeli ilişkiler seven, ilgi çekici, güvenilir ve enerjik insanlardır. Kova iki tür olabilir: bazıları, hassas, utangaç ve hasta, diğerleri agresif, şiddet dolu ve biraz yüzeysel. Genelde kovalar çok dürüst insanlar. Her zaman diğerlerine yardımcı olmalarına rağmen, az arkadaşları vardır. Yine de yoğun bir sevgi oluşturup ve çok sadık olabiliyorlar. 2017 kova Astrolojisi geçen yıldaki işleriniz yeni senede yararlı olacağını tahmin ediyor. İlişkiniz verimli bir fırsat haline dönüşecek. Daha önce bazı sorunlar yaşamış olsanız da, geleceğiniz parlak olacak.

Boğa Burcu İş Hayatı

Bu yıl çok fırtınalı bir yıl olacak. Bilginizi ve ilişkilerinizi genişletmek için bazı koşullar yardımcı olacak. 2017 Kova burcu uçucu durumları durdurmak için işlerinizi dikkatle değerlendirmenizi tavsiye ediyor. Mayıs 2017 ´den itibaren yeni projeler ve ticaretler gerçekleşecek. Detaylı bir şekilde işinizi ve hesaplarını analiz ederseniz, yeni projeleri daha iyi yönete bilirsiniz. İlk olarak geleceğiniz hakkında düşünmeniz gerekecek.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Duygusal istikrar hedefiniz olacak. Aşk ilişkileri size uyum sağlayacak. Eğer yalnızsanız, 2017 kova Astrolojisi daha yaratıcı olmanızı öneriyor, fazla zorluk çekmemeniz için. Senenin üçüncü çeyreğinde yeni insanlarla tanışa bilirsiniz.

Boğa Burcu Sağlık

Yaşam gücünüz 2017 yılında artacak.

Leave a Response