Akrep Burcu Yorumları

Akrep Burcu 24 Ekim – 22 Kasım

Akrepler çok akıllı ve başarılı insanlardır. Zodyağın en güçlü burcudur. Sakin görünseler de, sert ve agresif olabilirler. Karakterleri iyi niyetli gibi problemli de ola bilir. Yine de çok hassastırlar. 2017 akrep horoskopuna göre sosyal hayatınız daha dinamik olacak, o yüzden dinlenmeye bakmanız gerekiyor. Çok yoğun bir çalışmanız olacak, ancak rahatlamanız da mümkün olacak.

Akrep Burcu İş Hayatı

Çalışma hayatınız daha iyi ve kolay olacak. Projelerinizi daha iyi değerlendirirseniz güzel sonuçlar ala bilir siniz. Arkadaşlarınız size yaratıcılıkta verimli olabilir. Para düzeyde sorunlarınızı acil çözmeniz gerek. Buna az zamanınız ola bilir. 2017 akrep burcu maddi sorunlarınız olacağınızı ve bu nedenle paranıza ve önceliklerinize dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Bu yıl tutkunuzla kör olacaksınız. Evliliğinizde iyilik ve keyifli olması için, sakın davranmalısınız. Bu yıl çekicilik gücünüz ve şansınız da artıracaktır.

Akrep Burcu Sağlık

2017 ´nin başında sağlıksız ola bilirsiniz, böylece sağlığınızı korumak için uğraş içerisinde olacaksınız. Eğer biraz dinlenirseniz, yılın üçüncü çeyreğinde sağlıklı olacaksınız.

Leave a Response