Aslan Burcu Bilgileri 2017

Aslan Burcu 23 Temmuz – 23 Ağustos

Aslan Burcu otoriter bir karaktere sahip. Yaratıcı ve dışa dönük olur. Genelde idealist ve zekidirler. Onlar bazı hatalar yapmalarına rağmen, çok faziletlidirler. İlişkileri içinde güvenli, açık ve samimidirler. Yakınlığı severler ve uzun vadeli ilişkileri tercih ederler. Yeni senede aile hayatınız daha iyi olacak ve yeni projeler ile başarılı olacaksınız. 2017 aslan burcu aynı zamanda yeni yılda çok eğleneceğinizi gösteriyor.

Aslan Burcu İş Hayatı

Size pek yardımcı olan, gizli yetenekleriniz olduğunu fark edeceksiniz. Bazı insanlar hayatınızın deyişimi için yardımcı olacak. Eğer kararsız bir istihdamınız varsa, bu yılın ilk iki ay içinde gelişmeler ola bilir. Yeni uzun vadeli finansal projeleri başlamanız mümkün olacak, yinede Kasım ayında para kazanmada zorluk çekeceksiniz,bu sebepten dolayı tasarruf etmeniz kolay olmayacak.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

2017 aslan burcuna göre bu yıl size gerçek özelliklerinizi gösterecektir. Aşk ilişkinz de daha iyi olacak.

Aslan Burcu Sağlık

Çok yakından bağlantılı olan sağlığınız ve zihniniz, kendinize daha çok dikkat etmenize sağlayacak. Yağlı gıda kaçınmanız gerek. Günlük ritminiz de biraz daha artış olursa eğer, sağlığınız için daha iyi olacak.

Leave a Response