Boğa Burcu Hakkında Merak Edilenler

Boğa Burcu 21 Nisan – 20 Mayıs

Boğalar iyi niyetli, pratik insanlardır. Barışı, huzuru, rutini ve saygı, yasa, kurallar gibi kelimelerden hoşlanırlar. Genelde çok sıkı, bencil ve inatçıdırlar. Boğalar çoğunluğu sanat ve müzik konusunda ilhamlıdırlar. Lüksü ve alkollü severler, bu yüzden fazla abartıya dikkat etmeleri gerek. Onlar sadık arkadaşlar ve sevgilidirler. Hayatı tamamen yaşamanız için, aralıklı çaba vermeniz gerekir. 2017 boğa horoskopu, bu yıl çok yaratıcı olacağınızı önceden öneriyor. Yaşam ve çalışma koşullarınızın kalitesini de artıracaktır.

Boğa Burcu İş Hayatı

Bu yıl bir sürü iş var. Fakat servetiniz için endişeleneceksiniz, böylece aklınız karışacak, ondan işinizi daha iyi ayarlamak zorunda olacaksınız. Maliyetiniz bu yıl artıracak. Görünüşüz için çok para harcamak isteğinde olsanız bile, harcamanıza mani olacaksınız.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

2017 boğa burcuna göre aşk hayatınız çok eğlenceli geçecek. Aşk hayatınıza çok zaman adayacaksınız. Eğer yalnız iseniz geçmişe dönmek için en doğru zaman olacak. Mart ayı itibarıyla tutkunuzla kör olacaksınız. Eğer nişanlanmazsanız bir hata yapa bilirsiniz.

Boğa Burcu Sağlık

Yeni senede enerjinizi yönete bileceksiniz, böylece stresiniz olmayacak. Böbreklerinizi sağlıklı tutmak için bol bol su içmekmeyi unutmayın.

Leave a Response