İkizler Burcu Hakkında Bilinmeyenler

İkizler Burcu 22 Mayıs – 22 Haziran

İkizler burcu ikizlerin sembolü, bu yüzden çok çelişkili ve karmaşık çift karakterleri vardır. Kararsız ve iki yüzlü olabilirler. Onlar küçük çocuk gibi mutlu, huzursuz ve bencildirler. Başarısızlıkta cesaretlerini kayıp ederler. Yeni işlerden hoşlandıklarına rağmen, bunlardan da çabuk sıkıla bilirler. Aşk ilişkilerinde de iki yüzlüdürler, kendilerini adaya bilirler veya romantizmi reddedebilirler. 2017 yılında çok başarılı olacaksınız, özellikle aşk ilişkilerinde. 2017 ikizler burcu işleriniz iyi gideceğini öngörüyor. Özel hayatınızı kolaylaştırabilmek için fırsata sahibi olacaksınız.

İkizler Burcu İş Hayatı

2017 İkizler Astrolojisi iş hedeflerinizin genişleyeceğini öngörüyor. Başarılı olmak için, hangi yoldan sapacağınızı bileceksiniz. Belki patronunuzla sorunlar yaşaya bilirsiniz, böylece diplomasiyi korumak zorundasınız. Senenin ilk altı ayında hiçbir maddi sorununuz olmayacak. Hatta maaş zammı isteyebilirsiniz. Ekim ayından itibaren para ve belgeler ile dikkatli olmalısınız.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

Yeni senede tutku ve çekicilik size gelecek. Eğer karmaşık bir aşk ilişkiniz varsa, kolaylaşacaktır. Umutlarınızı sizi mutlu edemeyecek bir kişinin üzerine koyacaksınız. Eğer bir aşk ilişkiniz varsa, uzlaşmayı güçlendirmek için hazırsınız.

İkizler Burcu Sağlık

2017 ikizler astrolojisi bazı veba enerjileri üstünüzden atacağınızı öngörür, bu nedenle sağlığınıza daha fazla bakmanız gerekiyor.

Leave a Response