MTV Avrupa Müzik Ödülleri

MTV Avrupa Müzik Ödülleri kapımızın önünde. Sunuculuğu kimin yapacağını, hangi ünlüler ödül için mücadele edeceğini ve sahne alacağını sizin için araştırdım.

7 Kasim 2010´da heyecanla beklenen MTV Avrupa Müzik Ödülleri verilecek. Bu sene müzik dünyasında tüm büyük isimler Madrid´te bir araya gelecek. Ev sahipliğini ”Desperate Housewife” Eva Longoria ve Justin Bieber yapacak ve şova ilk kez dijital hosted olarak eşlik edecekler.

Böylece Eva Longoria Katy Perry, Christina Aguilera ve Justin Timberlake gibi yıldızların izinden gidiyor. “2010 MTV Avrupa Müzik Ödülerinde sunuculuk yapabilmek beni çok heyecanlandırıyor. Madrid’de gerçekleşmesi kek üzerine krema oldu. Muhteşem performansları görmek için sabırsızlanıyorum” diye güzel oyuncu ve stil ikonu MTV görevi için konuştu.

Eva´ya göre çoğu zaman çok heyecan verici müziği ile pop dünyasından iki muhteşem kadın aday oluyor. Eva Longoria hangi iki bayandan bahsediyor aceba?

Tabii ki, Lady Gaga ve Katy Perry´den başkaları değil. İki çılgın giyimli şarkıcı tam beş kategoride aday. En İyi Pop Act ve En İyi Sanatçı kategorileri dahil.

Video Müzik Ödüllerinde Lady Gaga´nın rekor 13 ödül aldığını hatırlıyoruz. Fakat Katy Perry ve diğer sanatcılara karşı galip gelebilecek mi? Çok heyecanlı.

Bu sene MTV Avrupa Müzik Ödüllerinde performanslar çeşitli olacak, Pop-Prensesi Shakira´dan Metal-Grupları Linkin Park gibi. Özellikle yeni albümü ile indi grubu King of Leon´nun sahnesini merakla bekliyoruz. Ayrıca, sahnede Katy Perry, Keisha, Kid Rock ve yeni gelenler Plan B hazır olacak.

Eva Longoria´dan görüntüler:

MTV Ödülleri herzamanki gibi muazzam olacagini düsünüyorum ayrica isimlere bakilirsa (Katy Perry, Lady Gaga vs.) moda acisindanda cok önemli olacagi muhtemel.

Eğlenceli bir şov olacağına inanıyorum!

Leave a Response