Vintage trendi: Granny Çanta

Bu sonbahr/kış sezonunun yeni trendi ilk duyuşta babaannemizin eski deri çantasını hatırlatıyor. Fakat bu kısa kollu ve sabit çerçeveli klasik çanta şu andan itibaren her moda severlerin kolunda olmalı.

Çok iyi bir çantayı senelerce taşıyabiliyoruz, hafif efektleri olsa bile. Finansal yatırımdan daha önemlisi doğru stili bulmak: seneye de şansını kaybetmeyen klasik ve havalı bir görünüş. Aynı bu kışın aksesuar trendi gibi – vintage kadın el çantaları.

Klasik Granny el çantaların özellikleri kısa kollu olmaları. Böylece Victoria Beckhamde de gördüğümüz gibi ”ladylike” kol üstü taşınabilir. Genel bir formu yok. Fakat çoğunun üst kısmı alt kısmına göre daha dar. Eski cüzdan kilitli veya klasik metal tokalı olanları da var. Yeni tasarımların en güzel tarafı çeşitli varyasyonları olması.

Önclikle bu site cok güzel olmus, bende modayi cok yakindan takip edigim icin, tam bana hitap eden bir Site. Bende canta delisiyim. Bu cantalar her mevsimde ver her yere tasina bilinecek bir aksesuar. Bende katilyorum. Sevgiyle kalin Aylin….

Teşekkür ederim Aylimcim.:) Site hoşuna gittiğine çok sevindim. Granny çantalar bayanların çanta koleksiyonunda kesinlikle olmalı.

Leave a Response