Yay Burcu Yorumları 2017

Yay Burcu 23 Kasım – 21 Aralık

Yaylar zodyağın en emin burclardan biridir. Kararsız olabilirler, tehlikeyi severler. Ne olursa olsun, idealleri için savaşırlar. Aldatıldıklarında çıldırmalarına rağmen, aşk ilişkilerinde dürüst ve barış severdirler. Genelde çok sadıkdırlar, macera tutkusunu tamamen kaybetmeseler bile. Bu yıl tüm engelleri aşacaksınız. Burç Yay 2017 sonra size hayatınızın ve aile hayatını garanti altına almak gerekir. Zaman sürdürmesi için önemli olacaktır.

Yay Burcu İş Hayatı

2017 yay astrolojisine göre becerilerinizi geliştirmek için en doğru zaman. Yoğun çalışmalarda baskı altında olabilirsiniz, yinede doğru yolda olacaksınız. Maddi durumunuz gelişeceği halde, uzun vadeli projeler kurmak için sabırsızlanıcaksınız. Aniden gelen aracılara güvenmeyin!

Yay Burcu Aşk Hayatı

Hem sevinç ve sevgi hayatımızda olacak. Eğer bir ortak iseniz (olarak) size güçlendirecek önce. Veya tersine, size, yalnız uzun vadeli bir aşk ilişkisi başlar.

Yay Burcu Sağlık

Sen böylece görevlerini yerine getirirken, çok fazla enerji harcarsınız.Yaratıcılığınızı çok ciddi projelerde çalışabilir, çok yılın son üç ay içinde yükselecektir.

Leave a Response